Lubartowski Piknik Regionalny

Niedziela 15 września 2019 r. to dzień imprez dla wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Od godz. 14.00 Lubartowskie Towarzystwo Regionalne we współpracy z Radą Seniorów, Stowarzyszeniem Art. – Fit, Muzeum Ziemi Lubartowskiej, Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury oraz Lubartowskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na I Lubartowski Piknik Regionalny.

W programie warsztaty, pokazy, kiermasz wyrobów artystycznych, kącik zabaw dla najmłodszych, degustacje, występy artystyczne i wiele innych atrakcji.

Wystąpią Orkiestra Dęta OSP Lubartów, zespół taneczny Lubartowskie Nutki z Przedszkola Miejskiego nr 4,  Chór Parafii św. Anny, zespoły ludowe z Rozkopaczewa i Górki Lubartowskiej, Studio Piosenki PMDK, Kapela Lubartowiacy, Zespół Klubu Seniora (LOK).

Od godziny 16.30  Rada Seniorów Miasta Lubartów zaprasza na festyn z okazji Narodowego Dnia Seniora. Gwarantuje liczne atrakcje i niespodzianki.

Zapraszamy!

Plakat Piknik Regionalny Lubartów